ЗабудовникиКиївська область


Компания Big Development это динамично развивающаяся компания застройщик, которая занимается постройкой и реализацией жилой недвижимости в экологическом пригороде Киева. Благодаря высоко компетентным сотрудникам, объекты Big Development соответствуют европейским нормам и отличаются уютной атмосферой. Визитной карточкой компании является ЖК Петровский Квартал, жилой комплекс комфорт класса, в котором за 4 года реализовано и сдано в эксплуатацию 36 домов.


DIM - це компанія-девелопер, яка об'єднала однодумців. Разом ми втілюємо сучасні багатофункціональні будівельні проекти "під ключ". DIM - це компанія "повного циклу", в якій будь-яка виробнича задача вирішується якісно та у точно зазначений термін. Це гарантує високий рівень нашого професіоналізму. Кожна людина бажає собі щастя і комфорту, а отже будь-яке місто потребує розвитку своєї інфраструктури. Усі разом мають дбати про навколишнє середовище, роблячи наш світ дійсно кращим. Керуючись цими принципами, професіонали DIM вважають своєю головною місією покращити життя суспільства за допомогою найсучасніших екологічних технологій, які сприяють гармонії міського простору. Оригінальні архітектурні рішення наших фахівців, поза сумнівів, зроблять свій внесок в реалізацію національного потенціалу України як європейської держави.


Akvareli Development Holding (ADH) - это холдинговая компания, основной сферой деятельности которой является комплексное развитие территорий, проектирование и строительство многофункциональных жилых комплексов. Жилой квартал «АКВАРЕЛИ-2»— это второй масштабный проект компании, сочетающий в себе передовую архитектуру, современные инженерные системы, яркую эстетику, а также успешный опыт реализации жилого квартала «АКВАРЕЛИ». Квартал расположен в ближайшем пригороде Киева — городе Вишневое, всего в двух километрах от Кольцевой дороги и Жулянского моста, в семи километрах от квартала расположена ближайшая станция метро- «Теремки». Помимо строительства жилых домов в квартале будет реализовано комплексное благоустройство территории, создание спортивных зон, прогулочных аллей, озеленение, разделение пешеходных и автомобильных потоков. В квартале предусмотрено открытие объектов для совместного использования жителями города — детского дошкольного учреждения, торгового центра, фитнес центра, медицинского центра. Благоустроенный сквер в центре квартала площадью около 1 гектара станет идеальным местом для отдыха и семейных прогулок. Квартал состоит из 8 очередей строительства, две из которых уже введены в эксплуатацию и заселены.


Вишневоегорреконструкция (ВМР) – компания, созданная в 2007 году для строительства жилого квартала «АКВАРЕЛИ» - восьми очередей жилых домов в городе Вишневое. Строительство квартала начато в мае 2010 года и было успешно завершено в начале 2015 года. Проект строительства жилого квартала был разработан компанией «Акварели Архитекчурал Груп» при участии европейских архитекторов, также были учтены пожелания, высказанные руководством города и его жителями. На сегодня, жилой квартал «АКВАРЕЛИ»- это полностью завершенный проект, сердце центральной части города Вишневое. В квартале успешно функционирует ряд объектов для совместного использования жителями города - детский садик, развивающие секции, медицинский центр, фитнес-центр, три продуктовых супермаркета, отделения банков, салоны красоты, магазины, кафе и рестораны. А озелененная аллея Променады, длиной более 250 метров - идеальное место для отдыха и семейных прогулок, рекреационный, торговый, развлекательный и культурный центр квартала.


"Ліко-Холдінг" – це 25 років лідерства, інновацій, стабільності та комфорту. Ми є лідерами серед забудовників у Києві та в країні, здатних по-справжньому реалізувати масові програми комплексної забудови, створення комфортних умов проживання на території. Наша команда повністю веде проект будівництва від початку і до його завершення, що є одним із шляхів до успіху компанії “Ліко-Холдінг”: від землеустрою, проектування та будівництва, до маркетингу, продажу і після – створення умов для комфортного проживання на території житлових масивів “Ліко-Град” і “Венеція”. Більше, ніж просто житлові будинки, – ми будуємо стиль життя.


"Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Міськбудінвест»"


«Альянс Новобуд» - один з найбільших забудовників Київського регіону з успішним досвідом реалізації проектів житлової нерухомості, інфраструктурних об'єктів, об'єктів соціального призначення. Сьогодні на рахунку «Альянс Новобуд» понад 110 000 кв.м площ, введених в експлуатацію в ЖК «Зелений квартал» і «Лісовий квартал». Всього планований обсяг площ за відповідними проектами становить більше 350 000 кв.м. Сучасне житло від компанії «Альянс Новобуд» передбачає підвищену комфортабельність умов проживання завдяки вибору вдалого місця для будівництва, продуманої концепції, сучасним архітектурним рішенням і використання виключно високоякісних, екологічно чистих матеріалів.


ТОВ «Компанія Енергобудлізинг» почала впроваджувати будівельні проекти житлових будинків в Києві в 1997 році. До цього був відділ продажів і маркетингу будівельного підприємства «Міськбудінвест». З метою полегшення ведення розрахунків - було прийнято рішення створити окрему незалежну одиницю, яка змогла б повноцінно і автономно працювати. Співробітники «ЕНЕРГОБУДЛІЗИНГ» роблять практично всю ту роботу, яку в західних країнах виконують так звані «девелопери». Процес реалізації будівельних проектів йде від початку і до кінця. В основному це залучення інвесторів, як великих стратегічних, так і невеликих приватних. Тут же і робота з підрядниками, оформлення необхідної документації, контроль за якістю будівництва, інше.


Компанія Надійних Людей і Розвитку (КНЛ Девелопмент) - це команда професіоналів у сфері будівництва сучасних житлових комплексів.Основна мета команди - розробка і будівництво унікальних проектів житлових комплексів, які відповідають сучасним потребам ринку житлової нерухомості і поєднують в собі унікальну архітектурну концепцію забудови та інфраструктури. "KНЛ девелопмент" - ТОВ "Компанія Надійних Людей і Розвитку" виступає в якості надійного інвестора і забудовника об'єктів в сфері житлового будівництва, репутація і надійність якої підтверджена багаторічною роботою і багатьма зданими об'єктами. Компанія має якісну інноваційної матеріально-технічною базою та орієнтована на впровадження сучасних унікальних і ефективних рішень в сфері житлової нерухомості.


ТОВ «Вишгородміськреконструкція-1 - проводить технічний нагляд за будівництвом ЖК Вишгород Сіті Парк, координує виконання всього комплексу робіт на об'єкті. Після завершення будівництва планується створення служби експлуатації.


ТОВ «ІБК ОБРІЙ» (обрій Девелопент) - об'єднує партнерські компанії з багаторічним досвідом роботи, що спеціалізуються на будівництві та реконструкції будівель різного значення. Кожен новий проект, як і будь-яку іншу роботу, ми доводимо до кінця, і це один з основних принципів нашої діяльності. Сьогодні стратегія нашої компанії націлена на закріплення позицій на ринку нерухомості, розширення географії своєї присутності і стабільне збільшення обсягу інвестицій.
-ЖК Рідне місто
-Місто Квітів. Парковий квартал


ТОВ «АСТРУМ БІЛДІНГ КОМПАНІ» - виконує повний комплекс робіт по реалізації проектів — від розробки концепцій, проектування та будівництва до професійного управління об’єктами. Багаторічний досвід роботи це надійний фундамент в реалізації унікальних будівельних проектів. За час своєї праці, компанія приймала участь в будівництві промислових, торгово-офісних та об’єктів сільськогосподарського призначення по всій території України.


ПАТ «КЗ «АНАЛІТПРИЛАД» - ЖК Smart Plaza представляє на ринку Києва новий формат багатофункціонального житлового комплексу, що відповідає сучасним тенденціям світової міської архітектури. Прототипами Smart Plaza є такі проекти, як комплекс Zorlu в Стамбулі і Tokyo Midtown у Токіо.


ТОВ "БКФ ГРАНІТ" - входить в число провідних компаній будівельної індустрії України та набула репутацію надійного партнера, завоювавши повагу як інвесторів, так і замовників. Багаторічний досвід роботи в будівництві і проводиться компанією кадрова політика дозволили зібрати колектив, здатний реалізовувати найскладніші проекти. Згуртований колектив, що складається з понад 600 висококваліфікованих фахівців, виконує повний цикл промислового та цивільного будівництва, починаючи з відведення земельної ділянки, розробки документації, організації і виконання будівельних процесів і закінчуючи управлінням і продажем житлової та комерційної нерухомості.


ТОВ "АМАТІС" - ЖК «Святопетровскій» розташований в самому центрі села Святопетровское (колишнє Петрівське) за адресою вулиця Володимирська, 2-В, в 7-ми км від Києва. На цій древній землі з 1000-річною історією, далеко від київських магістралей, є все, що потрібно для щасливого і повноцінного життя. ТОВ "АМАТІС" дбає про якість будівництва, терміни введення в експлуатацію і чудовому обслуговуванні клієнтів.


ТОВ «Оболоньторгстандарт» - житловий комплекс "New York Concept House" розташований в центрі Києва, за адресою: вулиця Антоновича, 74-78. Сіті, або ділова частина міста, існує не тільки в Нью-Йорку, але і в українській столиці. І саме в центрі київського сіті створюється нове місце для життя.


ТОВ «ВКК«Укрбудінвест-2000» - ЖК «Palladium» один з небагатьох комплексів під Києвом, який будується в центрі впорядкованого кварталу міста Бровари, де є все, що потрібно сучасній людині. Поблизу житлового комплексу «Palladium» знаходиться ринок, продуктові супермаркети, а також один з найбільших торгово-розважальних комплексів в Київській області ТРЦ «Термінал», де кожен знайде собі розваги до душі: від шопінгу до аквапарку.


ТОВ "Патрікбуд" - ЖК Престиж – це вигідне розташування комплексу. Безпосередня близькість до центру міста і розвинена інфраструктура в межах кварталу зроблять ваше життя максимально комфортною. В межах 5 хвилин від будинку є все що вам необхідно дитячі садки і школа, магазини і супермаркети, і кафе, зупинки маршруток (15 км до Києва). Огороджена територія комплексу з дитячим майданчиком і паркінгом.


ЖМ «Нова Буча» у Бучі - це справді масштабний проект, який буде реалізований з урахуванням усіх сучасних вимог і норм і зможе стати дійсно комфортною домівкою для тих, хто хоче змінити своє життя на краще. Тут на території площею більше 82 га побудують комфортабельне житло для більш ніж 20 тис. чоловік, з’явиться вся необхідна інфраструктура, буде проведений навколишній благоустрій.


ЖК Рів'єра – розташований біля затоки Дніпра. Зелена зона прибудинкової території має власну набережну для відпочинку та прогулянок у озера зі спортивним та дитячим майданчиком.


ЖК RiverStone втілює в собі найвищі стандарти проектування, будівництва і обслуговування. А з вікон десяти будинків комплексу відкривається чудова панорама Дніпра і дніпровських схилів
Волинська областьПП «Будівельна компанія «Інвестор» - надійний забудовник, основною сферою діяльності якого є будівництво багатофункціональних житлових комплексів. Підприємство використовує в будівництві високоякісні та екологічні будівельні матеріали, має гнучку цінову політику і широкий вибір пропозицій, що дозволяє задовольнити найрізноманітніші вимоги клієнтів. Компанія «Інвестор» займається будівництвом не тільки у Луцьку, а й по всій Волинській області.


ТОВ «ВОЛИНЬБУДІНДУСТРІЯ» – компанія, яка має великий досвід в реалізації проектів будівництва багатоквартирних житлових комплексів в місті Луцьку. Нами своєчасно та з дотриманням вимог чинного законодавства збудовано та введено в експлуатацію ЖК «КОЛІЗЕЙ» та ЖК «ФАВОРИТ», що розташовані на вул. Кравчука в місті Луцьку. Загальна площа збудованого та реалізованого компанією житла та комерційної нерухомості становить більше 40000 м2.


ЖК «ForRest» - розташований подалі від шуму та суєти, у затишному районі Луцька, в 10 хвилинах від серця міста. Мальовничі пейзажи, що відкриваються з вікон комплексу, легко перетворять Вашу оселю на справжній куточок затишку та насолоди. Зона відпочинку біля річки Омелянівка, що протікає зовсім поруч, стане улюбленим місцем відпочинку для всієї родини. Назва ЖК «ForRest» символізує своє призначення – оберігати кожну родину від ритмічних буднів та суєти. Комплекс містить 9 поверхів. Перший збудований під гаражі. Дуже зручна перевага для автовласників. У будівництві використовуються якісні сертифіковані матеріали та комплектуючі. Над плануванням кожної квартири, працювали провідні архітектори та спеціалісти. Комплекс має розвинену інфраструктуру. Для вашого комфорту, створено сучасний спортивний та дитячий майданчики. Поряд є садочок, спортивна школа, аптека та супермаркет.


ЖК «Атлант» - створює простір для життя, де буде панувати абсолютний затишок. У будівництві ми врахували сучасні цінності і прагнемо, щоб кожен сам міг створити максимально досконале житло для себе. Ми продумали усі нюанси, щоб Ваша квартира була не лише стінами, в яких Ви будете проводите час з Прибудинкова територія створювалась так, аби кожен міг отримувати максимальне задоволення від прогулянок із рідними людьми або від спілкування з сусідами. Дорога до парку, продуктових магазинів, транспортних розв'язок, кафе займе лише кілька хвилин вашого часу. ЖК Атлант - це поєдання досконалих архітектурних форм, уваги до деталей та комфорту.
Дніпропетровська областьАО «НПО «Созидатель» - одна из ведущих генподрядных организаций Украины (рейтинг «Building Business»). Визитной карточкой компании являются работы по реконструкции 5 железнодорожных вокзалов Украины (в Днепре, Запорожье, Евпатории, Мелитополе, Днепродзержинске), центрального почтамта и общеобразовательной школы-интерната для глухих детей в г. Днепре.


ТОВ "РАЙЗ-ІНВЕСТ" - динамічно розвинене підприємство, створене безпосередньо для реалізації проектів житлового будівництва в Дніпропетровському регіоні. Тісний зв'язок компанії забудовника з генеральним проектно-будівельним підприємством, яким являється будівельна компанія «ДІНК», дозволяє реалізувати самі амбітні архітектурні ідеї в складних інженерно-геологічних і обмежених умовах в найкоротші терміни при забезпеченні високої якості об'єктів, що зводяться.


Група компаній Greenwood включає: будівельну компанію, архітектурно-проектну компанію, фінансову компанію, відділ реалізації нерухомості. Greenwood заснований в 2006 році. Переваги компанії: інновації в сфері нерухомості та в зручності користування продуктом, проектне управління бізнес процесами, компетентний забудовник і професійний супровід угоди, побудовані об'єкти мають максимальні кількість опцій в кожному класі нерухомості, професійна підтримка клієнтів після операції, проектування способу життя за межами квартири, розвиток культурного середовища забудови, підтримка екологічних рішень.
Житомирська областьЖК «Мрія на Покровській» - розкішні квартири на будь-який смак різних планувань та площ у одному з найкрасивіших житлових комплексів, що зводиться в затишному районі міста Житомира – Крошня.


ЖК «Преміум Парк» - будинок знаходиться майже в самому центрі Житомира по вулиці Синельниківської, 14. Це затишний район поруч з парком і річкою, в якому розміщена вся необхідна інфраструктура для майбутніх мешканців.


У ЖК Поліссі - в продажу від забудовника 1-2 кімнатні квартири площею від 36 до 66 м.кв. Житловий комплекс Полісся будується і здається в експлуатацію почергово.
Львівська областьТзОВ «ЖК ГРІНВУД» - житловий комплекс класу De Luxe Грінвуд – ідеальне поєднання краси, природи та комфорту, яке серед сучасних новобудов зустрічається дуже рідко. Тут є все, що потрібно для щастя: ошатні будинки, просторі квартири, розкішна територія, цілюще повітря, респектабельні сусіди, мальовниче довкілля та розвинена інфраструктура. Тут можна сповна відпочивати після виснажливої міської суєти та нескінченно милуватися чарівною красою розкішної природи. І все це – в 9 кілометрах від центру Львова.


ТОВ «БУДДЕТАЛЬ» - ЖК «Шоколад» - це житловий комплекс клубного типу з закритою територією, розташований у центральній частині Львова на перехресті вул. Шевченка та Яцкова, в 1,5 км від Оперного театру. Він складається з трьох житлових будинків - 5-10 поверхових з підземним паркінгом та відкритими терасами на даху.


ЖК «Лінкольн» - розташований у районі з розвиненою інфраструктурою. В пішохідній доступності до новобудови знаходяться: сквери та парки, продовольчі та промислові магазини, супермаркети, ринок, церква св. Йосафата, ресторани, дитячі садочки, школи, вищі навчальні заклади, стадіон, дитяча бібліотека, аптеки, медичні заклади, автостанція, зупинки громадського транспорту, відділення «Нової Пошти» та ін.


ЖК «Затишок» - розташований у центрі м.Стрий. Зручне розміщення неподалік транспортної зупинки дозволяє швидко добратися в будь-який куточок міста. Поряд розташовані школи, дитячі садочки, торгові центри, ринок, державні установи, розважальні заклади.
Одеська областьТОВ «СОВІНЬОН-ЛЕНД» - ТОВ «СОВІНЬОН-ЛЕНД» - це особливе місце на карті Одеси. Тут, в безпосередній близькості від моря, в затишному та мальовничому місці, давно вже «виросли» елітні будинки процвітаючих одеситів, що й не дивно.


Компанія «ЗАРС» - створює унікальні проекти в яких основними постулатами є естетика, якість та комфорт. Приділяючи особливу увагу архітектурному рішенню кожного будинку, компанія «ЗАРС» здійснює свій внесок у збереження унікальності та неповторності архітектурного стилю міста Одеса.


ТОВ "ПЛАТИНУМБУД" - ЖК Одеська Чайка - це динамічно розвивається район з розвиненою інфраструктурою і зручним транспортним сполученням. На прилеглій території комплексу є все необхідне для комфортного життя: супермаркети, аптеки, ринки, дитяча поліклініка, школи і дитячі сади, а також ТРЦ «Рів'єра» і головне в 10 хвилинної доступності море і лиман.


ТОВ «ПБГ ІНТОБУД» - Промислово - будівельна група «Інтобуд» - перша на півдні України будівельна компанія з повним циклом виробництва. З 2002 року компанія спеціалізується на будівництві житла, а також на виробництві будівельних матеріалів і конструкцій. За багато років роботи на будівельному ринку нами створена потужна виробнича база, придбана необхідна сучасна техніка, що дозволяє зводити об'єкти будь-якого рівня складності.


ТОВ «БРАЙН КОМПАНІ» - ЖК Форест расположен рядом с Одессой в с. Фонтанка, возле моря и торгового комплекса Ривьера.
Полтавська областьБудівельна компанія ТЗДВ «Полтавтрансбуд» - це одне з найбільших будівельних підприємств в регіоні засноване в кінці 1943 року, здатне забезпечити виконання повного виробничо-комерційного циклу робіт: від комплексного проектування об’єктів будь-якого призначення та складності до здачі їх в експлуатації.
Сумська областьБудівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко» – це багатогалузеве підприємство, основним напрямком діяльності якого є не лише будівництво, а й власне виробництво будівельних матеріалів: керамічної цегли, залізобетонних конструкцій, столярних виробів.
Хмельницька областьТОВ "СПОРТ-СІТІ" - розташований в центральній частині міста Хмельницький в оточенні зеленої зони. Поруч зручне транспортне сполучення, ТЦ, супермаркет. Житловий комплекс Спорт Сіті матиме власну інфраструктуру: торговий і спортивний центр з басейном. У продажу 1-2 кімнатні квартири.


КомфортБудПлюс (Comfort Build Plus (CBP)) - будівельна компанія, яка стрімкими темпами розвивається на українському ринку сучасної нерухомості. Компанія створена командою професіоналів в галузі житлового і комерційного будівництва. Успішний досвід та професіоналізм працівників компанії дозволив створити ефективну та надійну структуру управління проектами, гарантовану якість виконання робіт і чіткі строки їх реалізації. Впровадження передових технологій дозволяє створювати якісні, сучасні проекти, унікальні як з архітектурної, так і з технічної точки зору. Пріоритетна мета нашої команди – створення особливих проектів, які відповідають сучасним потребам ринку та поєднують в собі продуману концепцію забудови й інфраструктури. Діяльність компанії «СВР» орієнтована на максимальне забезпечення вимог і потреб наших клієнтів .


м. Хмельницький. ТОВ "ПЛАТИНУМБУД" - ЖК Перлина Проскурова це сучасний житловий комплекс у центрі міста принципово нової якості, що дбає про кожного свого мешканця. ЖК Перлина Проскурова складається з 5 секцій багато поверхових цегляних будинків. Використання сучасних технологій та матеріалів будівництва дозволяють говорити про високий статус об'єкта, а дизайнерські рішення відповідають сучасним тенденціям в архітектурі. Особливістю Перлини Проскурова є дворівневі пентхауси з терасами. Фасад будинку оздоблений декоративною штукатуркою та клінкерною цеглою, що відповідає сучасним архітектурним тенденціям. Фасад утеплений мінватою та посиленою звукоізоляцією стін, що зробить проживання комфортним для Вас і Ваших сімей. Забудовник пропонує широкий вибір 1-2-3 кімнатних квартир та 4- і 5-ти кімнатних дворівневих пентхаусів із терасами, балконами, лоджіями. . У житловому комплексі передбачені комерційні приміщення. Є можливість облаштування продуктових магазинів, кафе, аптек та салонів краси. На території житлового комплексу запланована зона відпочинку з сучасним та безпечним дитячим майданчиком.
Чернівецька областьТОВ "Чернівці-Моноліт" - ЖК Кришталеве Озеро - Концепція проекту полягає у формуванні сприятливого, здорового, комфортного середовища для жителів ЖК «Кришталеве озеро». Власна обладнана набережна і комплексне озеленення створять виняткову відповідну територію для відпочинку жителів, сучасні дитячі майданчики ідеально підійдуть для прогулянок з дітьми. Оптимальне поєднання якісного житла, архітектурні рішення, зручна транспортна розв'язка і вдале місце розташування комплексу поблизу озера, забезпечить жителям комплексу високу якість життя.